Branża

  • IT

Oczekiwane wykształcenie

  • Średnie

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Senior Quality Assurance Specialist

Warszawa

, SMART-HR
19 dni do końca

Opis działalności firmy

SMART-HR Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Senior Quality Assurance Specialist
Warszawa

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta – Stabilnej firmy programistycznej, prowadzącej doradztwo informatyczne, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: oddział firmy w jednym z miast:

Warszawa, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Łódź, Białystok, Poznań, Rzeszów, Kraków lub home office w pozostałych regionach

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Zapewnienie najwyższej jakości aplikacji webowych i mobilnych,
  • Pisanie testów automatycznych,
  • Utrzymanie frameworku do automatyzacji testów i zapewnienie odpowiedniego poziomu testowania,
  • Wdrażanie nowych narzędzi i technologii oraz ulepszanie obecnie wykorzystywanych,
  • Poprawę płynności zapewnienia jakości w firmie oraz śledzenie rozwiązań związanych z zapewnieniem jakości i trendów IT,
  • Proponowanie zmian i ulepszeń w realizowanych projektach,
  • Wdrażanie aplikacji w ścisłej współpracy z Developerami i Project Managerami, bezpośredni kontakt z klientami.

Wymagania

  • Co najmniej dwuletnie doświadczenie zawodowego na podobnym stanowisku pracy, w tym doświadczenie w bezpośrednim kontakcie z klientem,
  • Doświadczenie w pisaniu testów automatycznych i praktycznej znajomości co najmniej jednego frameworku do automatyzacji,
  • Znajomość wzorca Page Object Pattern,
  • Bardzo dobra znajomość języka polskiego (C1), znajomość języka angielskiego na poziomie B2,
  • Gotowość do pracy w grupie i dzielenia się wiedzą.

Oferujemy

  • Zatrudnienie na postawie umowy o pracę lub B2B  w zależności od preferencji kandydata,
  • Pakiet benefitów, karta Multisport, prywatna opieka medyczna i stomatologiczna, ubezpieczenie medyczne dla pracownika i członków rodziny,
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego: indywidualny budżet na szkolenia,
  • Wysokiej jakości sprzęt komputerowy,
  • Darmowe przekąski w biurze oraz dofinansowanie do obiadów, spotkania integracyjne i wspólne aktywności.