Branża

  • Praca Fizyczna

Lokalizacje

  • Basel
    (Szwajcaria)

Praca na stanowisku Mechanik samochodowy

Opis działalności firmy

B&W Jest agencją pośrednictwa pracy za granicą oraz w Polsce. Poprzez członkostwo Polski w Unii Europejskiej otworzyły się nowe miejsca pracy w wielu krajach a my nawiązaliśmy kontakty z naszymi zagranicznymi klientami, którzy posiadają atrakcyjne oferty pracy dla Ciebie. Posiadamy certyfikat o numerze 7629, który jest świadectwem naszego profesjonalizmu w spełnianiu wymagań klientów na możliwie najwyższym poziomie. Każdego klienta traktujemy indywidualnie i partnersko, dążąc wspólnie do znalezienia rozwiązania. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Mechanik samochodowy
Basel

Opis stanowiska

- wykonywanie usług z zakresu mechaniki i elektryki pojazdowej zgodnie ze standardami firmy

Wymagania

-    wykształcenie zawodowe
-    doświadczenie na podobnym stanowisku
-    dyspozycyjność, prawo jazdy kat. B
-    dobra organizacja pracy

dobry jezyk niemiecki

Oferujemy

-    stabilne zatrudnienie
-    świetną atmosferę w pracy
-    atrakcyjny pakiet socjalny
-    indywidualny plan szkoleń

zarobki od 33 franki na godzinę