Branża

  • Nieruchomości

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Asystent Asset Managera

Asystent Asset Managera
Warszawa

Opis stanowiska

  • Bieżący kontakt z zarządcami nieruchomości w zakresie spraw dot. umów najmu, bieżącej korespondencji, marketingu (np. zgody na przekazanie lokalu, potwierdzanie wyglądu witryny przy nowych lokalach, analiza sytuacji najemcy w centrum w przypadku zgłoszeń o obniżkę czynszu)

  • Pierwszy kontakt z najemcą w sprawach związanych z umową najmu (zmiana terminów umownych, zmiana zabezpieczeń, wygląd lokalu)

  • Wsparcie przy wizytacjach na nieruchomości (sporządzanie check list z wizyty dla zarządców oraz sprawdzanie wykonania)

  • Archiwizacja dokumentów najmu/ korespondencji oraz raportów footfall, turnover itd

  • Obieg raportów FF i TO pomiędzy zarządcą oraz firmami współpracującymi

  • Dostarczanie danych do raportów rynkowych ReIndex (FF i TO) oraz archiwizacja raportów w formie elektronicznej

  • Organizacja pełnomocnictw, podpisów na dokumentach urzędowych, itd.

  • Przeprowadzanie KYC (sprawdzanie kondycji finansowej najemców w WordCheck)

  • Pomoc w przygotowaniu danych do wycen/ due dilligence

  • Zlecanie weryfikacji zapisów dokumentów najmu/uchwał/ pism kancelarii prawnej

  • Kontrola spraw komorniczych i postępowań sądowych prowadzonych przez kancelarię prawną

  • Kontrola obiegu rekomendacji na prace capex

  • Inne zadania wskazane przez Asset Managera

Wymagania

  • wysoka komunikatywność

  • motywacja do pracy

  • j. angielski umożliwiający swobodną komunikację

  • mile widziana znajomość budowy umów najmu

  • mile widziane doświadczenie pracy w nieruchomościach komercyjnych

  • praca stacjonarna – brak możliwości pracy z domu (oczywiście poza sporadycznymi przypadkami)

Oferujemy

  • Praca w dynamicznym zespole

  • możliwość rozwoju

  • benefity

  • umowa o pracę