Branża

  • Zdrowie/ Opieka / Rekreacja

Lokalizacje

  • Penzberg
    (Niemcy)

Forma zatrudnienia

  • umowa zlecenie / o dzieło

Praca na stanowisku 1900 € opieka nad seniorem – wyjazd przed 6 grudnia – DOBRE zlecenie w BAWARII

Opis działalności firmy

Prestige24h jako firma z 10 letnim doświadczeniem, ma obecnie status lidera na rynku usług pośrednictwa pracy. Specjalizujemy się w opiece nad seniorami w Niemczech oraz w mniejszym stopniu również na terenie Polski.

Powstaliśmy na bazie kilkunastoletniego doświadczenia w świadczeniu usług opiekuńczych na rynku niemieckim.
Działając od 2009 roku, stale powiększamy personel wykwalifikowanych Opiekunek na potrzeby osób prywatnych oraz placówek medycznych. Rozwijamy również nasz Zespół, który tworzą wykwalifikowani oraz doświadczeni specjaliści, posiadający niezbędną wiedzę z zakresu procedur i standardów usług opiekuńczych, rekrutacji, koordynacji zleceń oraz warunków zatrudnienia.
Do każdego Klienta oraz Pracownika podchodzimy indywidualnie, wsłuchując się w jego problemy i oczekiwania. Procentuje to ciągłym rozwojem naszej firmy, w której zatrudnienie znalazło już ponad 1500 Opiekunek i Opiekunów.
Naszym pracownikom codziennie możemy zaproponować nowe ofert pracy przy nad seniorami na terenie Niemiec.

Naszymi priorytetami, którymi kierujemy się w naszej codziennej pracy są:
• Przekazujemy naszym opiekunkom i kandydatom sprawdzone i prawdziwe informacje odnośnie stanu zdrowia pacjenta.
• Każdy pracownik objęty jest opieką koordynatora zlecenia.
• Utrzymujemy stały kontakt z pracownikami przebywającymi na kontrakcie w Niemczech.
• Nie zostawiamy naszych opiekunek i opiekunów z problemami, jeśli takie napotkają.
• Zlecenie dobieramy indywidualnie względem kwalifikacji kandydata oraz jego potrzeb.
• Oferujemy specjalistyczne kursy języka niemieckiego, dzięki którym dajemy możliwość podjęcia współpracy osobom bez znajomości języka niemieckiego.

Naszym celem i misją jest tworzenie przyjaznych miejsc pracy, które pozwolą na długofalową oraz dobrą współpracę.

Zapraszamy do kontaktu, Zespół Prestige24h

1900 € opieka nad seniorem – wyjazd przed 6 grudnia – DOBRE zlecenie w BAWARII
Penzberg

Opis stanowiska

Opieka nad Panem – 84 lata, 172 cm wzrostu, około 78 kg wagi.

Podopieczny mieszka w domu wielorodzinnym w Penzberg (82377) – Bawaria.
Miejscowość jest położona w pobliżu jeziora Starnberger See. Spokojna dzielnica, dobre warunki mieszkaniowe na miejscu.

Podopieczny porusza się na wózku lub z rollatorem, co uzależnione jest od jego formy w danym dniu. Cierpi na zawroty głowy i migreny. Ma problemy ze słuchem i wzrokiem.
Nie ma tu transferu, tylko asekuracja przy przesiadaniu się z wózka i na wózek.
Inkontynencja.

Wraz z podopiecznym mieszka żona, która nie wymaga opieki, jest samodzielna (75 lat).
Poza klasyczną opieką nad seniorem, do obowiązków Opiekunki należy pomoc jego żonie w prowadzeniu gospodarstwa domowego, robienie zakupów, sprzątanie, pomoc w gotowaniu itp.

W mieszkaniu dla Opiekunki przygotowany jest oddzielny pokój. Na miejscu jest oczywiście dostęp do Internetu, oraz  TV i radio.
Do dyspozycji Opiekunki jest rower, a dla osób posiadających prawo jazdy, dostępny jest samochód z automatyczną skrzynią biegów.

  • Wynagrodzenie 1900 Euro netto miesięcznie (wraz z premią zimową)
  • Długość pobytu od 4 do 8 tygodni. Wyjazd przed 6 grudnia 2019.
  • Numer referencyjny: AF/10/27/11/2019

* Szczegóły zlecenia i zasady przyznawania PREMII przedstawia koordynator.

Wymagania

Na zleceniu wymagane jest doświadczenie w opiece i komunikatywna znajomość języka niemieckiego (mile widziana dobra lub bardzo dobra znajomość języka).

Oferujemy

Opiekunki z doświadczeniem i znajomością języka niemieckiego, gotowej do wyjazdu przed 6 grudnia 2019, na 4 do 8 tygodni.