Branża

  • Produkcja

Oczekiwane wykształcenie

  • Zasadnicze zawodowe

Lokalizacje

  • Augsburg
    (Niemcy)

Praca na stanowisku SPAWACZE

SPAWACZE
Augsburg

Opis stanowiska

Spawanie elementow maszyn i urzadzen oraz pjazdow

Wymagania

Uprawnienia, doswiadczenie, znajomosc rysunku technicznego, jezyk niemiecki komunikatywny, mile widziane auto

Oferujemy

oferujemy stala prace w niemieckiej firmie. Za nominalne 162,5 godz/miesiecznie placimy 1800 - 2000 € netto + mieszkanie GRATIS + dodatki. Umowa niemiecka z niemieckim ubezpieczeniem zdrowotnym i emerytalnym oraz urlopem. Pomocnym jest polski dysponent.