Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Leipzig
    (Niemcy)

Praca na stanowisku Pracownik produkcyjny (K/M) w Leipzig – stawki od 14,96€ b/h

Opis działalności firmy

Agencja Pracy Diwa Personalservice działa na międzynarodowym rynku pracy od 35 lat. Naszym celem jest zadowolenie pracowników, których rekrutujemy oraz ich pracodawców - naszych klientów biznesowych, którym proponujemy nowoczesne rozwiązania kadrowe.

Pracownik produkcyjny (K/M) w Leipzig – stawki od 14,96€ b/h
Leipzig

Opis stanowiska

Dla naszego renomowanego klienta w Niemczech, zajmującego się produkcją samochodów na Saksonii w Lepizig, poszukujemy pracowników produkcyjnych/ montażowych.

Praca w renomowanym koncernie samochodowym.

Opis stanowiska pracy:

- montaż elementów wyposażenia samochodów,

- kontrola produktu końcowego,

- pomoc przy produkcji

Wymagania

Pracodawca wymaga:

-  co najmniej komunikatywnej znajomości języka niemieckiego,

- gotowości do pracy zmianowej – 2 zmiany FS (05.55-14.45, pon.-sob.) i SS (14.30-00.10, pon.-pt.),

- mile widziane wcześniejsze doświadczenie na produkcji/ montażu,

- prawo jazdy kat. B i własny środek transportu będą dodatkowym atutem

Oferujemy

Pracodawca oferuje:

- atrakcyjne wynagrodzenie od 14,96€ b/h wzwyż, po 6-8 tygodniach 15,42€ b/h; od 4 miesiąca 16,42€ b/h,

- niemiecką umowę o pracę na co najmniej 2 lata z pełnym pakietem świadczeń socjalnych,

- zapewniamy mieszkanie (koszt 15€ za dobę)