Branża

  • Budownictwo

Oczekiwane wykształcenie

  • Zasadnicze zawodowe

Lokalizacje

  • Cała Polska
  • Kolding
    (Dania)

Praca na stanowisku Murarz (gazobeton)

Opis działalności firmy

Jesteśmy częścią duńskiej firmy BlueCollar A/S. Specjalizujemy się w dostarczaniu wykwalifikowanego personelu dla duńskich pracodawców na terenie całej Danii – głównie w sektorze przemysłowym, budowlanym oraz na produkcji. W codziennej pracy kierujemy się naszymi podstawowymi wartościami: uczciwość – zaufanie – lojalność. Każdy pracownik jest dla nas ważny dlatego dokładamy wszelkich starań aby nasze relacje były w pełni przejrzyste i zrozumiałe. Nawiązując współpracę z nami masz pełną gwarancję, że wszelkie przepisy i regulacje prawne związane z zatrudnieniem w Danii są zachowane i przestrzegane. Jeśli szukasz pracy w Danii: legalnej, pewnej i bezpiecznej to jesteś we właściwym miejscu – właśnie to oferujemy. Nie musisz martwić się o: zakwaterowanie, kwestie formalne np. karta podatkowa, ubezpieczenie zdrowotne – organizujemy to dla Ciebie, zapewniamy wsparcie kordynatora 24/7, pełną obsługę w języku polskim i wiele więcej.. zadzwoń do nas i przekonaj się sam.

Murarz (gazobeton)
Cała Polska

Opis stanowiska

Typowe prace murarskie – w tym stawianie ścian z gazobetonu.

Wymagania

  • udokumentowanego doświadczenia w pracy z gazobetonem – min. 2 lata,
  • umiejętności pracy wg rysunku technicznego,
  • min. komunikatywnej znajomości j. angielskiego – warunek konieczny,
  • prawo jazdy kat. B – dodatkowy atut.

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych - do 10 godzin dziennie,
  • rozpoczęcie pracy w styczniu 2020.

Bazując na wieloletnim doświadczeniu oraz stabilnej pozycji naszej firmy na duńskim rynku pracy zapewniamy swoim pracownikom szeroki zakres usług na najwyższym poziomie.

Gwarantujemy:

  • duńską umowę, którą dostajesz jeszcze przed wyjazdem do Danii -  zapewnia ona ubezpieczenie od pierwszego dnia pracy, pieniądze wakacyjne (12,5 %), składki emerytalne a przede wszystkim warunki zatrudnienia i płacy zgodne z wytycznymi duńskiej umowy związkowej,
  • organizację kwestii formalnych  tj.: karta podatkowa, karta zdrowotna, duński numer personalny,
  • wynagrodzenie wypłacane co 2 tygodnie, a przed pierwszą wypłatą możesz liczyć na zaliczki w wysokości 1000 DKK/ tydzień,
  • wynajem zakwaterowania  (koszt jest odliczany z wynagrodzenia),
  • pomoc w organizacji transportu na terenie Danii,
  • opiekę polskojęzycznych koordynatorów oraz nr alarmowy czynny 24h/dobę.