Branża

  • Zdrowie/ Opieka / Rekreacja

Oczekiwane wykształcenie

  • Podstawowe

Lokalizacje

  • Bydgoszcz
    (85-001)

Forma zatrudnienia

  • umowa zlecenie / o dzieło

Praca na stanowisku OPIEKUNKA DO SENIORKI–WANGEN– WYJAZD OD ZARAZ + AUTO DO DYSPOZYCJI + KONKURENCYJNE PREMIE!

Opis działalności firmy

Wieloletnie doświadczenie pracowników ANGEL CARE 24 przekłada się na to,
że bardzo dobrze rozumiemy problematykę związaną z opieką osób starszych. Zapewniamy nie tylko opiekę w domu osobom starszym, jak również
odpowiedni dobór opiekunek/opiekunów mając zawsze na uwadze aby
podopieczny jak i pracownik czuli się komfortowo. Nieustannie monitorujemy zadowolenie naszych klientów jak i samopoczucie i sytuacje naszego personelu. Tym samym dajemy naszym pracownikom gwarancję, że zawsze mogą liczyć na kontakt z nami i stałą opiekę od rekrutacji aż po wyjazd i powrót do Polski.
Nie lekceważymy żadnych zgłoszeń, postulatów czy potrzeb i nigdy nie zostawiamy naszych pracowników za granicą bez pomocy.

OPIEKUNKA DO SENIORKI–WANGEN– WYJAZD OD ZARAZ + AUTO DO DYSPOZYCJI + KONKURENCYJNE PREMIE!
Bydgoszcz

Opis stanowiska

Lokalizacja: 88239 WANGEN (BADENIA – WIRTEMBERGIA, TYBINGA).

Termin rozpoczęcia pracy: OD ZARAZ!

PROFIL PODOPIECZNEJ:

Kobieta (88 lat,60-65 kg, 160 cm). Pani jest po udarze, ma demencję i inkontynencję, nosi okulary.

Seniorka mieszka z mężem (nie wymaga opieki) w mieszkaniu, w domu wielorodzinnym. Jest to małe miasteczko na obszarze wiejskim.

Rodzina korzysta z usług Krankengymnastik.

Dla opiekuna/-ki do dyspozycji jest oddzielny pokój ze standardowym wyposażeniem oraz z dostępem do Internetu + TV.

Standardowo przysługują opiekunowi/ -ce 2-3 h czasu wolnego w ciągu dnia.

Wymagania

WYMAGANIA WOBEC OPIEKUNA /-KI:

  • osoba z DOBRĄ znajomością języka niemieckiego;
  • z udokumentowanym na piśmie doświadczeniem w opiece nad seniorami;
  • osoba lubiąca gotować

Oferujemy

OFERUJEMY:

  • wysoką jakość usług, elastyczność oraz dbałość o naszych pracowników zgodnie z certyfikatem FIRMA GODNA ZAUFANIA 2017;
  • legalne zatrudnienie – formalności załatwiamy błyskawicznie w ciągu 1-2 dni roboczych!
  • zarobki do 1700 Euro netto / m-ąc + PREMIE KOLEŻEŃSKA, BONUS RODZINA NIEMIECKA + ANIELSKI PAKIET PREMIOWY + WYSOKIE PREMIE ŚWIĄTECZNO – NOWOROCZNE!;
  • codzienne nowe oferty pracy i sprawdzone sztelle;
  • kontakt z firmą przez 24h/dobę;
  • załatwienie i opłacenie transportu – z nami opiekunka za nic nie płaci!

CZEKAMY NA TWOJE ZGŁOSZENIE!