Branża

  • Handel / Sprzedaż

Lokalizacje

  • Szczecin
    (70-001)

Forma zatrudnienia

  • inne

Praca na stanowisku Sprzedawca

Szczecin

, Decathlon

Sprzedawca
Szczecin

Opis stanowiska

Jesteśmy młodym oraz bardzo energicznym i pracowitym zespołem, pasjonujemy się sportem, jesteśmy odpowiedzialni i pragniemy szybko rozwijać swoje umiejętności, a tym samym promować na polskim rynku sport w ramach francuskiej sieci sklepów sportowych Decathlon.

Naszym klientom oferujemy szeroką gamę produktów w super cenach, aby każdy mógł spróbować swoich sił w nowych dyscyplinach sportu.

Naszym pracownikom oferujemy świetną sportową atmosferę, mnóstwo ambitnych wyzwań, szansę szybkiego rozwoju oraz pakiety niezbędnych szkoleń.

Wymagania

Jeśli możesz powiedzieć o sobie, że:
- jesteś pasjonatem sportu
- jesteś energiczny i odpowiedzialny
- chcesz się rozwijać
- lubisz kontakt z klientem i cechuje Cię chęć pomagania innym
- praca w grupie sprawia Ci przyjemność
- chcesz spróbować pracy w handlu

To ta praca jest właśnie dla Ciebie!

Oferujemy

- umowę o pracę od zaraz
- prywatną opiekę medyczną
- kartę MultiSport
- szeroki wachlarz szkoleń
- super atmosferę w młodym zespole
- elastyczny wymiar czasu pracy ( godzenie pracy i studiów)

CV prosimy wysyłać poprzez portal.