Branża

  • Transport / Kierowcy

Oczekiwane wykształcenie

  • Średnie

Lokalizacje

  • Leipzig
    (Niemcy)

Praca na stanowisku Spedytor (K/M)

Opis działalności firmy

Agencja Pracy Diwa Personalservice działa na międzynarodowym rynku pracy od 35 lat. Naszym celem jest zadowolenie pracowników, których rekrutujemy oraz ich pracodawców - naszych klientów biznesowych, którym proponujemy nowoczesne rozwiązania kadrowe.

Spedytor (K/M)
Leipzig

Opis stanowiska

-    planowanie transportu na podstawie przychodzących zleceń
-    koordynacja pracy kierowców
-    optymalizacja kosztów transportu
-    dbałość o terminowość i jakość dostaw
-    negocjacje cen i kosztów

Wymagania

-    dobra znajomość języka niemieckiego (A2)
-    dobra znajomość języka angielskiego (A2)
-    umiejętność podejmowania szybkich i trafnych decyzji
-    umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

-    atrakcyjne wynagrodzenie (2100 EUR brutto)
-    praca w międzynarodowym środowisku
-    możliwość rozwoju kariery
-    bezpośrednie zatrudnienie u niemieckiego klienta