Branża

  • Produkcja

Oczekiwane wykształcenie

  • Podstawowe

Lokalizacje

  • Monachium
    (Niemcy)

Praca na stanowisku Ślusarz Niemcy (K/M)

Opis działalności firmy

Agencja Pracy Diwa Personalservice działa na międzynarodowym rynku pracy od 35 lat. Naszym celem jest zadowolenie pracowników, których rekrutujemy oraz ich pracodawców - naszych klientów biznesowych, którym proponujemy nowoczesne rozwiązania kadrowe.

Ślusarz Niemcy (K/M)
Monachium

Opis stanowiska

Ślusarz (K/M). Produkcja lokomotyw.

Dla naszego klienta w Niemczech München (Allach-Untermenzing), poszukujemy ślusarzy. Praca w zakładzie produkującym lokomotywy.

Opis stanowiska pracy:

- skręcanie/ montaż poszczególnych elementów w komponenty,

- praca z rysunkiem/ planem technicznym,

- czytanie listy części i planu pracy oraz ich wdrażanie

Wymagania

Wymagamy:

- gotowości do pracy zmianowej – 40 godzin tygodniowo (2 zmiany: FS od 06.00 – 14.00 i SS od 15.00 – 22.00),

- wykształcenia/ doświadczenia w zawodzie,

- znajomości języka niemieckiego

Oferujemy

Oferujemy:

- wynagrodzenie wzrastające od 12,89€ b/h,

  • 14,82€ b/h po 6 tygodniach,
  • 15,47€ b/h po 3 miesiącach,
  • 16,76€ b/h po 5 miesiącach,
  • 18,96€ b/h po 7 miesiącach,
  • 19,34€ b/h po 9 miesiącach,
  • 21,27€ b/h po 15 miesiącach,

+ 2€ brutto dodatku do każdej przepracowanej godziny

- 25% dodatku do stawki od godziny 20.00,

- opiekę polskojęzycznego koordynatora na miejscu,

- możliwość zakwaterowania (koszt ok. 300€),

- niemiecką umowę o pracę z pełnym pakietem świadczeń socjalnych,

- oferta długoterminowa z możliwością przejęcia bezpośrednio przez pracodawcę