Branża

  • Reklama/ Grafika / Fotografia

Lokalizacje

  • Szczecin
    (70-001)

Praca na stanowisku Grafik komputerowy

Szczecin

, Lemon Demon

Grafik komputerowy
Szczecin

Opis stanowiska

Miejsce pracy: siedziba firmy w Szczecinie przy ul. Traugutta 149
(praca zdalna nie jest możliwa)

Osoba zatrudniona na tym stanowisku dołączy do zespołu odpowiedzialnego za wizualną stronę projektów prowadzonych przez firmę.

Wymagania

* Doświadczenie w projektowaniu na potrzeby www
* Bardzo dobra znajomość programów Adobe Photoshop i Illustrator, mile widziane InDesign i Flash.
* Znajomość i umiejętność zastosowania zasad kompozycji oraz typografii, zmysł estetyki, oryginalność pomysłów, umiejętność łączenia atrakcyjnego wyglądu z użytecznością i funkcjonalnością
* Świadomość zasad html/css
* Dobra organizacja pracy i terminowość
* Znajomość języka angielskiego
* Portfolio (format dowolny)

Oferujemy

* Umowę o pracę na czas nieokreślony po okresie próbnym
* Pracę przy projektach własnych firmy. Nie realizujemy zleceń dla zewnętrznych klientów
* Macbooka Pro
* Otwarty budżet na książki
* Pełne zaopatrzenie kuchni: śniadania, obiady, napoje, owoce, na razie bez kolacji :)
* Dofinansowanie zajęć sportowych
* Imprezy i wyjazdy integracyjne
* Firmowy ogródek, aktywny w sezonie grillowym
* Pracę w zgranym zespole z wieloma wspólnymi zainteresowaniami

Zainteresowane osoby, spełniające powyższe wymagania, prosimy o przesłanie CV poprzez portal. Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).". Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.