Branża

  • Produkcja

Oczekiwane wykształcenie

  • Podstawowe

Lokalizacje

  • Passau
    (Niemcy)

Praca na stanowisku Pomocnik Stolarza (K/M)

Opis działalności firmy

Agencja Pracy Diwa Personalservice działa na międzynarodowym rynku pracy od 35 lat. Naszym celem jest zadowolenie pracowników, których rekrutujemy oraz ich pracodawców - naszych klientów biznesowych, którym proponujemy nowoczesne rozwiązania kadrowe.

Pomocnik Stolarza (K/M)
Passau

Opis stanowiska

PRACA OD ZARAZ Z MIESZKANIEM PRZEZ CAŁY ROK NA HALI BEZ WZGLĘDU NA WARUNKI ATMOSFERYCZNE!

ZADANIA

  • Obróbka; drewna, tworzyw sztucznych, metali, szkła,
  • Praca maszynami i narzędziami stolarskimi,
  • Produkcja okien, drzwi,

Wymagania

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY

  • Posiadania prawa jazdy i samochodu,
  • Znajomości języka niemieckiego,

Oferujemy

WYNAGRODZENIE

  •          2000 € netto przy 168 godzinowym  wymiarze czasu pracy,
  •          Stawka 10.78 Euro brutto/h,
  •          Dieta w wysokości 35 Euro netto za każdy przepracowany dzień,
  •          Koszty zakwaterowania po stronie pracownika -300 Euro,
  •          Zeit konto w wymiarze 151h,

CZAS PRACY

  •          Od zaraz z dłuższą perspektywą czasową
  •          Umowa na czas nieokreślony

OFERUJEMY

  •          Stabilne długoterminowe zatrudnienie,
  •          Atrakcyjne wynagrodzenie,
  •          Niemiecką umowę o pracę,
  •          Otwartą i przyjacielską atmosferę pracy,
  •          Zakwaterowanie zapewnione,

MIEJSCE PRACY

  •          Okolice Passau/ Bawaria/ Niemcy.