Branża

  • Praca Fizyczna

Lokalizacje

  • Niemcy
    (Niemcy)

Praca na stanowisku Produkcja-Magazyny z j. niemieckim - atrakcyjne warunki

Opis działalności firmy

Agencja pracy tymczasowej DAKO JOB CENTER prowadzona przez spółki z grupy firm DAKO funkcjonujące w Gliwicach, od ponad 20 lat oferuje pełny zakres usług w ramach nowoczesnej rekrutacji i zarządzania personelem w oparciu o leasing pracowniczy na terenie Niemiec.

Produkcja-Magazyny z j. niemieckim - atrakcyjne warunki
Niemcy

Opis stanowiska

Zatrudnimy pracowników ze znajomością j. niemieckiego do prac na produkcję i magazyny. Pełna oferta dostępna telefonicznie.

Wymagania

Wymagania:
• Odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone zadania
• Umiejętność pracy w grupie.
• Dyspozycyjność do podjęcia pracy
• Własny samochód - mile widziany
• Znajomość j. niemieckiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy

Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Umowę o pracę, ubezpieczenie i karta EKUZ
• gwarantowane wyposażone zakwaterowanie.
• Opiekę polskiego koordynatora.
• Bardzo dobre warunki pracy.
• Zwrot kosztów dojazdu z miejsca zamieszkania do pracy na terenie Niemiec.

Prosimy o dopisanie w CV lub odpowiedzi na ogłoszenie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wraz z udostępnionym wizerunkiem zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów tej i dalszych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Grupę firm DAKO z siedzibą w Gliwicach." Udzielona powyżej zgoda obejmuje następujące dane osobowe: imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu, miejsce pracy i jego adres, zajmowane stanowisko, wykształcenie, doświadczenie , osiągnięcia zawodowe. Oświadczam, że zostałam/em poinformowany, iż przysługuje mi prawo: do dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania; wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania.