Branża

  • Budownictwo

Lokalizacje

  • bruksela
    (Belgia)

Praca na stanowisku Cieśla Szalunkowy (Belgia) - Pokoje 1-osobowe !!

Opis działalności firmy

G-HR Group Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia, wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 11610. Oferujemy pracę w Holandii dla osób młodych i bez doświadczenia! Umowa na holenderskich warunkach. Wszystkie dodatki i świadczenia

Cieśla Szalunkowy (Belgia) - Pokoje 1-osobowe !!
bruksela

Opis stanowiska

Dla naszego klienta, belgijskiej firmy działającej w sektorze budowlanym, poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko Cieśli Szalunkowego.

Opis stanowiska:
- Wykonywanie szalunków z drewna,
- Praca w dziale prefabrykacji,
- Cięcie i dostosowywanie szalunków zgodnie z rysunkiem technicznym,

Wymagania

Wymagania:
- Min. 5 lata doświadczenia jako cieśla szalunkowy,
- Ukończona szkoła w kierunku budownictwa lub stolarstwa,
- Doświadczenie w pracy na prefabrykacji,
- Umiejętność czytania planów i rysunków technicznych,
- Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
- Umiejętność samodzielnej pracy,

Oferujemy

Oferujemy:
- W pełni legalne zatrudnienie na belgijskich warunkach,
- Wynagrodzenie 14,59 - 15,50 Euro brutto / godzina,
- Bony żywieniowe - 3,75 Euro / dziennie (75 Euro / msc - można wymieniać na zakupy w sklepach),
- Zwrot kosztów dojazdu do Belgii (jednorazowo) do 125 Euro,
- Bardzo dobre warunki zakwaterowania (Pokoje 1-osobowe, mieszkania maksymalnie 2/3 osobowe, blisko miejsca pracy, bezpłatny i nielimitowany dostęp do internetu) - 72 Euro / tyg.,
- Premie socjalne zgodnie z belgijskim prawem (8,33% premii rocznej (ok. 1500 euro netto / rok), 15,38% dodatku wakacyjnego (ok. 3000-4000 Euro netto / rok) oraz dodatki dla osób posiadających dzieci),
- Transport do pracy (rower lub skuter), w przypadku posiadania własnego transportu (samochód) - zwrot kosztów dojazdu,
- Bezpłatny transfer z lotniska,
- Wolimy łączyć, niż dzielić – możliwość wyjazdu w parach,
- Zapewniamy pełne wsparcie na czas trwania umowy (jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi kandydatami).