Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • amsterdam
    (Niderlandy)

Praca na stanowisku Praca przy kwiatach bez języka - HOLANDIA - BONUSY ŚWIĄTECZNE!

amsterdam

, G-HR Group Sp. z o.o.

Opis działalności firmy

G-HR Group Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia, wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 11610. Oferujemy pracę w Holandii dla osób młodych i bez doświadczenia! Umowa na holenderskich warunkach. Wszystkie dodatki i świadczenia

Praca przy kwiatach bez języka - HOLANDIA - BONUSY ŚWIĄTECZNE!
amsterdam

Opis stanowiska

Nie znasz języka obcego ?
Masz problem ze znalezieniem odpowiedniej pracy za granicą?
Dotychczasowe oferty nie spełniają Twoich oczekiwań ?

„Naszą naczelną dewizą jest, że pracownicy muszą czuć się jak w domu”

MOŻLIWOŚĆ WYJAZDU W PARACH !

Już przed rozpoczęciem pracy będziesz znał wszystkie szczegóły dotyczące stawki tygodniowej netto, ubezpieczenia oraz koszty związane z wyjazdem.

Poszukujemy kandydatów do prostych prac Agro.

Szczególną wagę przykładamy na WARUNKI PRACY oraz JAKOŚĆ ZAKWATEROWANIA.

Wszystkie oferty są przez nas osobiście weryfikowane.

Prace przy kwiatach, oraz przy przedsiębiorstwach rolniczych oraz ogrodniczych od sadzenia, zbioru poprzez sortowanie i pakowanie produktu do wysyłki.

Zapewniamy stabilne zatrudnienie w Holandii oraz dobre wynagrodzenie.

BONUSY ŚWIĄTECZNE : 120 EURO (tydzień świąteczny + tydzień noworoczny).

Wymagania

Wymagania:
* WYJAZD PRZED ŚWIĘTAMI BOŻEGO NARODZENIA
* Niekaralność,
* Odpowiedzialność

* Motywacja do pracy w sektorze AGRO
* Dostępność na dłuższy okres czasu
 (nie jest to oferta świąteczna),
* Umowy podpisywane są na miejscu digitalnie (bardzo ważne jest by mieć aktywny email, nr telefonu oraz smartfon lub tablet).

Oferujemy

W ramach współpracy otrzymasz:
* Pełne wsparcie na czas trwania umowy (jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi kandydatami),
* Umowa na holenderskich warunkach oraz wszystkie dodatki i świadczenia,
* Bardzo dobre warunki zakwaterowania,
* Atrakcyjne wynagrodzenie,
* Stabilne dni oraz godziny pracy

Świetna OFERTA dla każdego. Nie wymagamy doświadczenia. Umowa na holenderskich warunkach. Wszystkie dodatki i świadczenia.
Prosimy o zgłoszenia tylko od osób, które mogą podjąć pracę na okres min. 6 miesięcy.