Branża

  • Logistyka / Spedycja / Magazynowanie

Lokalizacje

  • Chojnice
    (89-600)

Praca na stanowisku Spedytor

Chojnice

, Talentuno

Spedytor
Chojnice

Opis stanowiska

skutecznie sprzedawać usługi spedycyjne
planować i ustalać warunki transportu z klientem i przewoźnikiem
budować długofalową współpracę z kontrahentami
dbać o pozytywny wizerunek firmy Kompas Spedycja w środowisku transportowym

Wymagania

masz doświadczenie w branży spedycyjnej (min. 6 miesięcy)
znasz rynek przewoźników (by nie dać się skroić!)
umiesz obsługiwać giełdy (Trans, TimoCom, Teleroute, itp)
kulturalny człowiek z Ciebie
samodzielnie organizujesz swoją pracę i umiesz wyznaczać sobie priorytety
opcjonalnie znasz język angielski, rosyjski lub niemiecki na poziomie komunikatywnym
masz wysokie kompetencje interpersonalne (lubisz ludzi i oni lubią Ciebie oraz chcą z Tobą pracować)

Oferujemy

umowę o pracę na czas nieokreślony
jasny system premiowania
pracę w znanej na rynku firmie, będącej bardzo dobrym płatnikiem (ponad 1200 pozytywnych ocen płatnika na giełdzie Trans)
możliwość pracy w biurze lub w systemie Home Office
koleżeńską atmosferę w pracy bez stałego i męczącego nadzoru przełożonych (Ty jesteś w porządku wobec nas, my jesteśmy wobec Ciebie - podstawą jest zaufanie)
swobodę działania i brak presji osiągania nierealnych wyników
brak korporacyjnych zasad i struktur
dostęp do 15 giełd transportowych w Europie
stawiamy na koleżeństwo - trzy razy w roku na koszt firmy, organizujemy weekendowe wyjazdy naszych pracowników (góry, morze, Mazury)
Multisport