Branża

  • Zdrowie/ Opieka / Rekreacja

Lokalizacje

  • Cała Polska
  • Warszawa (Śródmieście)
    (00-140)

Forma zatrudnienia

  • umowa zlecenie / o dzieło

Praca na stanowisku Opiekun seniora

Cała Polska

, Medcare24 Sp.z o.o.

Opiekun seniora
Cała Polska

Opis stanowiska

06.01.2020- (61440 Oberursel)- do opieki jest samotna pani, choruje na początkową demencję, zaburzenia rytmu serca, czasami ma stany depresyjne, ale zdarza się to bardzo rzadko. Ma cukrzycę, ale sama sobie robi zastrzyki, jest bardzo samodzielna, sama się myje, porusza się o balkoniku, cierpi na chroniczne bóle, ale ma teraz ustawione dobrze lekarstwa. Noce przesypia. 1 raz w tygodniu przychodzi pomoc domowa, również Polka. Blisko przystanek autobusowy, zakupy można robić samodzielnie, ewentualnie z córką. Dom wielorodzinny, dla opiekunki osobna łazienka, Internet.  Stawka 1450€ netto/miesiąc.

Wymagania

dobra znajomość języka niemieckiego