Branża

  • IT

Oczekiwane wykształcenie

  • Inżynier

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Audytor licencji

Audytor licencji
Warszawa

Opis stanowiska

  • Prowadzenie inwentaryzacji oprogramowania
  • Tworzenie raportów oraz analizowanie środowisk klientów
  • Prowadzenie licencji i umów dla klientów w rozwiązaniu SAM
  • Codzienny kontakt z klientami i pomaganie im w zrozumieniu aktualnej sytuacji licencyjnej
  • Negocjowanie i obsługa umów SAM
  • Zarządzanie licencjami w środowiskach klienta
  • Doradztwo w zakresie potrzeb klientów w obszarze projektu SAM
  • Bezpośredni kontakt z klientami
  • Tworzenie dokumentacji i raportów w zakresie rozwiązań SAM
  • Wspieranie i szkolenie wewnętrznych konsultantów SAM i klientów

Wymagania

  • Zaawansowanej umiejętności w zakresie licencjonowania dotyczącej platform systemowych (MS i / lub IBM): środowiska klienckiego i serwerowego
  • Bardzo dobrej znajomości platformy oprogramowania Microsoft i / lub IBM
  • Minimum 2-3-letniego doświadczenia zawodowego w sprzedaży, zarządzaniu lub audytowaniu licencji oprogramowania (Microsoft i / lub IBM)
  • Wysokiej motywacji
  • Bardzo dobrych umiejętności w zakresie rozwiązywania problemów i doradztwa
  • Doświadczenia z pakietem MS Office (Outlook, Excel, Word, PowerPoint)
  • Dobrej znajomości języka angielskiego
  • Umiejętności pracy w zespole, komunikatywności
  • Sumienności, odpowiedzialności
  • Terminowości, staranności
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość zasad licencjonowania innych produktów m.in. Oracle, SAP, Vmware, Red Hat, Adobe.
  • Dodatkowym atutem będzie posiadanie prawa jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Umowę o pacę
  • Niezbędne narzędzia pracy (służbowy laptop, telefon komórkowy)
  • Ciekawe projekty u Klientów
  • Możliwość rozwoju zawodowego w globalnych strukturach Grupy
  • Dedykowaną ścieżkę szkoleń
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Dofinansowanie do karty sportowej
  • Opiekę medyczna
  • Owocowe wtorki i warzywne czwartki