Branża

  • Inne

Oczekiwane wykształcenie

  • Zasadnicze zawodowe

Lokalizacje

  • Lubartów
    (21-100)

Praca na stanowisku PRACOWNIK KOMPLETACJI

Lubartów

, Human Services

PRACOWNIK KOMPLETACJI
Lubartów

Opis stanowiska

Wymagania:
• Umiejętność pracy w zespole,
• Umiejętność obsługi komputera,
• Dyspozycyjność,
• Umiejętność organizacji własnej pracy,
• Aktualna książeczka zdrowia dopuszczająca do kontaktu z żywnością (Sanepid),
• Doświadczenie w pracy w hali wielopowierzchniowej - dodatkowy atut.

Wymagania

Oferujemy:
• Stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy (początkowo zlecenie , potem możliwość umowy o pracę )
• Szkolenia i kursy podnoszące kwalifikacje zawodowe,
• Możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego,
• premie związane z wydajnością
• zapłata OD 16 BRUTTO za godzinę
• Zniżki pracownicze.

Oferujemy

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty. Wszystkie oferty powinny zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. 2002.101.926. z późn. zm.) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”.