Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Warszawa (Śródmieście)
    (00-444)

Praca na stanowisku Inżynier Techniczny - Konsultant SAM

Warszawa (Śródmieście)

, Talentuno

Inżynier Techniczny - Konsultant SAM

Opis stanowiska

Instalacja oprogramowania do inwentaryzacji środowiska klienta
Prowadzenie inwentaryzacji oprogramowania
Tworzenie raportów oraz analizowanie środowisk klientów
Tworzenie i uruchamianie skryptów do inwentaryzacji środowiska klienta
Codzienna praca z audytorem licencji (wewnętrznie) i menadżerem licencji (po stronie klienta)
Doradztwo w zakresie potrzeb klientów w obszarze projektu SAM
Bezpośredni kontakt z klientami
Tworzenie dokumentacji i raportów w zakresie rozwiązań SAM
Wspieranie i szkolenie wewnętrznych konsultantów SAM i klientów

Wymagania

Umiejętności w zakresie obsługi systemów (klient i serwer): Windows, Linux
Podstawowych umiejętności w zakresie systemów wirtualizacji: Vmware i Hyper-V
Podstawowych umiejętności w zakresie obsługi baz danych (Microsoft SQL, MySQL, Oracle)
Podstawowych umiejętności w zakresie licencjonowania dotyczącej platform systemowych (Microsoft i / lub IBM): środowiska klienckiego i serwerowego
Wysokiej motywacji
Bardzo dobrych umiejętności w zakresie rozwiązywania problemów i doradztwa
Doświadczenia z pakietem MS Office (Outlook, Excel, Word, PowerPoint)
Dobrej znajomości języka angielskiego
Umiejętności pracy w zespole, komunikatywności
Sumienności, odpowiedzialności
Terminowości, staranności
Dodatkowym atutem będzie znajomość narzędzi do inwentaryzacji środowisk m.in. SCCM, OSC Inventory, ILMT, MAPTool, Audit Pro, Flexera, Snow Software oraz innych systemów operacyjnych Unix (m.in. AIX, HP-UX, Solaris)
Dodatkowym atutem będzie umiejętność tworzenia skryptów w PowerShell i / lub Bash, Perl
Dodatkowym atutem będzie posiadanie prawa jazdy kat. B

Oferujemy

Umowę o pacę
Niezbędne narzędzia pracy (służbowy laptop, telefon komórkowy)
Ciekawe projekty u Klientów
Możliwość rozwoju zawodowego w globalnych strukturach Grupy
Dedykowaną ścieżkę szkoleń
Możliwość pracy zdalnej
Dofinansowanie do karty sportowej
Opiekę medyczna
Owocowe wtorki i warzywne czwartki