Branża

  • Zdrowie/ Opieka / Rekreacja

Lokalizacje

  • Mötzingen
    (Niemcy)

Praca na stanowisku Praca dla Opiekunki w Niemczech - Do opieki p. Renate Z Mötzingen Od 3.01.2020

Mötzingen

, DE Pronobel

Praca dla Opiekunki w Niemczech - Do opieki p. Renate Z Mötzingen Od 3.01.2020
Mötzingen

Opis stanowiska

PRONOBEL Sp. z o.o.
Certyfikat Marszałka Województwa Śląskiego nr 8780

Data wyjazdu:Od3.01.2020

Nr. oferty:15855

Opis oferty:

Na spokojną i miłą opiekunkę oczekuje pani Renate w wieku 82 lat, która waży 80 kg i mierzy 157 cm wzrostu. U pani wystepuje cukrzyca, czesciowa inkontynencja, osteoporoza oraz oslabienie. Podopieczna porusza sie samodzielnie lub z pomocą rolatora, tudzież wózka inwalidzkiego. Pani mieszka sama. Mogą się zdarzyć sporadyczne wezwania nocne. Do dyspozycji opiekunki jest osobna częśc mieszkalna oraz internet. Numer Oferty: 15855
Elastyczna data wyjazdu: +/- 1 tydz.

Oczekiwania wobec opiekunki:

- podstawowe czynności pielęgnacyjne,

- przygotowywanie posiłków,

- pomoc w prowadzeniu domu.

Wymagania

-bardzo dobra znajomość języka niemieckiego

- doświadczenie w pracy jako opiekunka osób starszych/pomoc domowa.

Oferujemy

- pełne ubezpieczenie,

- legalne zatrudnienie,

- pracę u sprawdzonych rodzin niemieckich,

- wysokie zarobki

- dokument A1 potwierdzający legalność zatrudnienia,

- kartę EKUZ, uprawniającą do bezpłatnej opieki medycznej,

- stałą opiekę naszych pracowników od procesu rekrutacyjnego aż do końca pobytu na ofercie - 24h/7

- bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego.