Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-007)

Praca na stanowisku Specjalista Projektowania i Optymalizacji Sieci Radiowej

Gdańsk

, Talentuno

Specjalista Projektowania i Optymalizacji Sieci Radiowej
Gdańsk

Opis stanowiska

· Projektowanie radiowe sieci RAN
· Planowanie zasięgu i pojemności sieci RAN (GSM, UMTS, LTE)
· Parametryzacja i uruchamianie stacji bazowych
· Optymalizacja sieci radiowej RAN, zapewnienie jakości sieci na wymaganym poziomie
· Wykrywanie, diagnozowanie i rozwiązywanie problemów sieci radiowej
· Monitorowanie wskaźników jakościowych, efektywności wykorzystania zasobów sieciowych, testowanie i pomiary

Wymagania

· Wykształcenie wyższe w zakresie telekomunikacji (najlepiej mobilnej)
· Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku u operatora sieci komórkowych lub dostawcy technologii mobilnych
· Dogłębna i praktyczna znajomość technologii GSM, UMTS, LTE
· Znajomość i doświadczenie w wykorzystywaniu metod i narzędzi optymalizacji sieci radiowych
· Umiejętności pracy w zespole, organizacji pracy własnej i działania pod presją czasu
· Aktywne prawo jazdy kat. B, gotowość do wyjazdów służbowych

Oferujemy

· Umowę o pracę
· System premiowy
· Prywatną opiekę medyczną w Enel-Med
· Ubezpieczenie na życie
· Kartę sportową
· Dzień wolny z okazji urodzin lub imienin
· Dodatkowe świadczenia socjalne