Branża

  • Inne

Oczekiwane wykształcenie

  • Podstawowe

Lokalizacje

  • Karlsruhe
    (Niemcy)

Forma zatrudnienia

  • część etatu

Praca na stanowisku Pracownik Inwentaryzacji Niemcy !

Karlsruhe

, CPC Consulting Group

Opis działalności firmy

CPC Consulting Group Agencja zatrudnienia z Grupy Kapitałowej LeasingTeam realizuje projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi i deleguje pracowników do pracy za granicą. Dzięki specjalistycznej wiedzy i doskonałej znajomości dyrektyw unijnych i legislacji, CPC Consultig Group gwarantuje najwyższą jakość usług i zgodność wszystkich działań z przepisami prawa.

Pracownik Inwentaryzacji Niemcy !
Karlsruhe

Opis stanowiska

• liczenie towaru za pomocą skanera elektronicznego

Wymagania

• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

• rzetelność w wykonywaniu obowiązków

• umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

• stawkę godzinową w wysokości już 10,00 €/brutto/godz.

• DARMOWE ZAKWATEROWANIE

• bezpłatne dojazdy z i do pracy 9-osobowym, komfortowym autem typu bus z doświadczonym kierowcą

• polską umowę o pracę tymczasową w wymiarze ¾ etatu (odprowadzane składki ZUS oraz ubezpieczenie zdrowotne)

• nadgodziny płatne dodatkowo: 25% stawki godzinowej

• dodatek do pracy w porze nocnej: 25% stawki wynagrodzenia godzinowego brutto

• płatny urlop wypoczynkowy

• wsparcie koordynatora na każdym etapie rekrutacji i po jej zakończeniu