Branża

  • Hotelarstwo / Turystyka

Lokalizacje

  • Kraków
    (30-093)

Praca na stanowisku Pokojowa do hotelu

Kraków

, RDS Group Sp z oo

Pokojowa do hotelu
Kraków

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • sprzątanie pokoi hotelowych wraz z łazienkami (podczas pobytu Gościa oraz po jego wyjeździe) => wymiana pościeli, ręczników, uzupełnianie artykułów konsumpcyjnych oraz eksploatacyjnych wg ustalonych standardów, uzupełnianie materiałów reklamowych
  • przekazywanie do pralni oraz odbiór pościeli hotelowej, ręczników, firan, zasłon, kap itp;
  • kontrolowanie stanu wyposażenia pokoi bezpośrednio po opuszczeniu pokoi przez Gości

Wymagania

Wymagania wobec kandydata:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku – mile widziane
  • uczciwość
  • staranność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • wysoka kultura osobista
  • elastyczność
  • Dla obcokrajowców: min okres pracy 3-4 miesiące; rozumienie języka polskiego – posługiwanie się językiem polskim lub angielskim nawet w podstawowym zakresie jest mile widziane

Oferujemy

Warunki pracy:

  • w zależności od danego miesiąca – ok 168 godz/miesięcznie ;
  • tygodniowo – 40 godz. wg grafika pracy;
  • czas pracy – 7-15.00
  • nadgodziny – możliwe.