Branża

  • Produkcja

Oczekiwane wykształcenie

  • Zasadnicze zawodowe

Lokalizacje

  • Wrocław (Wrocław-Fabryczna)
    (54-516)

Praca na stanowisku Pracownik obsługi maszyn

Wrocław (Wrocław-Fabryczna)

, PPU COMEX SP. Z O.O.

Pracownik obsługi maszyn

Opis stanowiska

PPU Comex Sp. z o.o., producent etykiet samoprzylepnych oraz innych produktów poligraficznych poszukuje osoby do obsługi maszyny przewijającej.

Mile widziane są również osoby bez doświadczenia.

Wymagania

- chęć do pracy na stanowisku produkcyjnym

- rzetelność i obowiązkowość

- możliwość pracy na dwie zmiany

- otwartość na nowe umiejętności

Oferujemy

- przyuczenie do ww. zakresu obowiązków,

- pracę w dwuzmianowym systemie czasu pracy,

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

- stabilne i konkurencyjne zarobki,

- premie świąteczne i uznaniowe,

- dodatkowo: lunch, opiekę zdrowotną, dofinansowanie do wypoczynku letniego,

  fundusz pracowniczy, możliwość korzystania z motocykli firmowych,

-  miłą atmosferę w pracy,