Branża

  • Marketing / Public Relations

Lokalizacje

  • Warszawa (Śródmieście)
    (00-444)

Praca na stanowisku Specjalista ds. Komunikacji Sportu

Warszawa (Śródmieście)

, Talentuno

Specjalista ds. Komunikacji Sportu

Opis stanowiska

Realizowanie kampanii technicznych w środowisku online i offline (zadania wizerunkowe i sprzedażowe).
Stworzenie planu komunikacji danych sportów w zgodzie z polityką firmy, ogólną strategią marketingową kraju i strategią Decathlon Polska.
Zarządzanie budżetem technicznym konkretnego sportu i mierzenie efektów.
Przekazywanie wiedzy marketingowej lokalnym liderom sportu celem udoskonalania działań lokalnych.
Przekładanie priorytetów narodowych liderów sportu z polityki handlowej na odpowiednie priorytety w komunikacji i działaniach marketingowych.

Wymagania

Umiejętności zarządzania projektami,
Wielozadaniowości i doskonałej organizacji pracy,
Komunikatywności, umiejętności współpracy w zespole,
Dobrego zrozumienie modelu biznesowego Decathlon i wpływu działań na sprzedaż,
Kreatywności, otwartości na nowości i zmiany,
Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Dodatkowym atutem będzie:

Wykształcenie/doświadczenie dotyczące działań marketingowych
Wiedza dotycząca:
-mediów społecznościowych,
- SEO/SEM,
- mailingów,
- przeprowadzaniu eventów,
- public relations,
- trendów w marketingu internetowym

Oferujemy

Interesującą pracę w młodym i energicznym zespole,
Atrakcyjny pakiet benefitów,
Imprezy sportowe oraz integracyjne,
Możliwość pracy zdalnej.