Branża

  • Zdrowie/ Opieka / Rekreacja

Lokalizacje

  • Ludwigsburg
    (Niemcy)

Praca na stanowisku Praca dla Opiekunki w Niemczech - Do opieki p. Helene z Ludwigsburg Od 6.01.2020

Ludwigsburg

, DE Pronobel

Praca dla Opiekunki w Niemczech - Do opieki p. Helene z Ludwigsburg Od 6.01.2020
Ludwigsburg

Opis stanowiska

PRONOBEL Sp. z o.o.
Certyfikat Marszałka Województwa Śląskiego nr 8780

Data wyjazdu:Od6.01.2020

Nr. oferty:15877

Opis oferty:

Na miłą i uczynną opiekunkę oczekuje pani Helene w wieku 93 lat, która waży 90 kg i mierzy 175 cm wzrostu. Posiada 4-tą grupę inwalidzką. U pani wystepuje astma, reumatyzm, nadciśnienie, inkontynencja. Pani przemieszcza się z pomocą rolatora. Podopieczna mieszka sama. Do pani regularnie przychodzi służba medyczna, która wykonuje różne zabiegi pielegnacyjne (m.in. podawanie leków, higienę osobistą). Zdarzą się sporadyczne wezwania nocne. Jest mozliwość zrobieniq zakupów, ponieważ w poblizu znajdują się sklepy. Dwa razy w tygodniu przychodzi sprzątaczka. Numer Oferty: 15877

Oczekiwania wobec opiekunki:

- podstawowe czynności pielęgnacyjne,

- przygotowywanie posiłków,

- pomoc w prowadzeniu domu.

Wymagania

-dobra znajomość języka niemieckiego

- doświadczenie w pracy jako opiekunka osób starszych/pomoc domowa.

Oferujemy

- pełne ubezpieczenie,

- legalne zatrudnienie,

- pracę u sprawdzonych rodzin niemieckich,

- wysokie zarobki

- dokument A1 potwierdzający legalność zatrudnienia,

- kartę EKUZ, uprawniającą do bezpłatnej opieki medycznej,

- stałą opiekę naszych pracowników od procesu rekrutacyjnego aż do końca pobytu na ofercie - 24h/7

- bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego.