Branża

  • Finanse / Ekonomia

Oczekiwane wykształcenie

  • Inżynier

Lokalizacje

  • Wrocław
    (50-900)

Praca na stanowisku Business Development Manager

Opis działalności firmy

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

Business Development Manager
Wrocław

Opis stanowiska

Obecnie poszukujemy dla naszego Klienta – jednej z wiodących firm z branży finansowej w Polsce – osoby do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Wrocław

Jakie będą Twoje zadania na tym stanowisku pracy:

  • poszukiwanie nowych, potencjalnych partnerów do współpracy,

  • analizowanie rynku w celu zwiększenia możliwości dystrybucji produktów grupy,

  • czynny udział w tworzeniu strategii rozwoju kanałów sprzedaży,

  • prowadzenie negocjacji oraz zawieranie  umów z dużymi Partnerami biznesowymi.

  • zarządzanie wynikami sprzedaży z  wykorzystaniem mierników jakościowych,

  • realizowanie planów sprzedażowych produktów spółki.

Wymagania

Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:

  • posiadasz kilkuletnie doświadczenie zawodowe w budowaniu długoterminowych relacji biznesowych,

  • masz kilkuletnie doświadczenie w sprzedaży w handlu elektronicznym (znajomość procesów ERP),

  • jesteś zdeterminowany, by osiągać założone cele,

  • posiadasz wiedzę o nowoczesnych kanałach dystrybucji i ich wykorzystaniu w budowaniu biznesu,

  • wykazujesz się inicjatywą w aktywnościach pro sprzedażowych.

Oferujemy

Pracodawca oferuje:

  • stabilne warunki zatrudnienia w firmie będącej jednym z liderów na rynku w branży finansowej,

  • benefity pozapłacowe,

  • ścisłą współpracę z zarządem spółki,

  • dużą samodzielność w działaniu,

  • możliwość zbudowania nowego kierunku rozwoju marek oraz wpływania na kształt oferowanych produktów.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem linku aplikacyjnego:

Kontakt:

Business Bridge Group

tel.: 71 788 05 88

rekrutacje@bbgroup.com.pl