Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Dąbrowa Górnicza
    (41-300)

Praca na stanowisku Pracownik produkcji

Dąbrowa Górnicza

, Agencja Pracy JOBLAB

Pracownik produkcji

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta, dużej firmy produkcyjnej z Dąbrowy Górniczej, poszukujemy:

PRACOWNIKÓW PRODUKCJI

- możliwość podjęcia pracy już od stycznia!

Do Twoich zadań należeć będzie:

- bieżąca kontrola wykonanych produktów
- sprawdzanie wyrobu pod względem jakościowym zgodnie z wytycznymi
- uzupełnianie dokumentacji stanowiskowej
- przyjmowanie oraz przekazywanie zmiany
- dbanie o stanowisko pracy

Wymagania

- posiadanie zdolności manualnych
- podstawowa znajomość obsługi komputera
- wykonywanie powierzonych zadań zgodnie z przepisami BHP
- chęć do pracy
- wysoka kultura osobista

Oferujemy

- Umowa o pracę podpisywana bezpośrednio z pracodawcą ( po okresie próbnym umowa na czas nieokreślony)
- Atrakcyjne wynagrodzenie

- wysokie premie

- opiekę koordynatora
- szkolenie wdrożeniowe

- prywatne ubezpieczenie na życie

- imprezy integracyjne

- świadczenia z ZFŚS: bony na święta, paczki dla dzieci, wczasy pod gruszą