Branża

  • Budownictwo

Oczekiwane wykształcenie

  • Zasadnicze zawodowe

Lokalizacje

  • Linz, Graz, Wiedeń
    (Austria)

Praca na stanowisku Cieśla szalunkowy/ brygada Austria

Linz, Graz, Wiedeń

, Moneta Personal

Opis działalności firmy

Posrednictwo pracy

Cieśla szalunkowy/ brygada Austria

Opis stanowiska

Agencja Pośrednictwa Pracy MONETA PERSONAL.nr certyfikatu KRAZ 10880 ,

Dla austriackiego Kontrachenta poszukujemy pracowników lub brygady na stanowisko: Cieśla szalunkowy

Wymagania

  • Umiejętność montażu szalunków tradycyjnych i systemowych (Peri, Doka, Ulma)
  • Czytanie rysunku
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego ( jedna osoba w brygadzie)
  • Umiejętność pracy w grupie
  • Zaangażowanie i chęć do pracy
  • Prawo jazdy i własny samochód do dyspozycji,
  • dojazd we własnym zakresie

Oferujemy

  • Umowę o pracę z austriackim pracodawcą
  • Pełny pakiet socjalny( 13 i 14 wyplata, płłatny urlop)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (od 14,01 Euro brutto/godzina + 26,40 Euro netto/każdy   przepracowany dzień)
  • Zakwaterowanie opłacone przez Pracodawcę
  • Pomoc w przygotowaniu i tłumaczeniu dokumentów
  • Pomoc w organizacji wyjazdu