Branża

  • Obsługa klienta / Call Center

Lokalizacje

  • Kielce
    (25-546)

Praca na stanowisku Pracownik biurowy - konsultant - pewna praca

Kielce

, CCIG GROUP

Pracownik biurowy - konsultant - pewna praca
Kielce

Opis stanowiska

Łączy nas to, co nas różni, dlatego nasz zespół tworzą osoby, które chcą i potrafią być sobą. To właśnie dzięki połączeniu wszystkich naszych odmienności nadajemy CCIG niepowtarzalny charakter.

Dołącz do NAJLEPSZYCH i zostań częścią naszego zespołu :)

Do Twoich zadań będzie należeć:

-Informowanie o bieżących usługach, ofertach i promocjach,
-Telefoniczny kontakt z klientami indywidualnymi i biznesowymi,
-Dbałość o pozytywne relacje z klientami.

Wymagania

Nie wymagamy doświadczenia, ponieważ nasza firma oferuje profesjonalny pakiet szkoleniowy, który przygotuje Cię do nowej roli. Dzięki nam,a  przede wszystkim dzięki sobie i swojemu zaangażowaniu zdobędziesz pierwsze doświadczenie, które jest niezbędne na obecnym rynku pracy.
Jeżeli jesteś osobą, która chce próbować nowych ,,rzeczy'', zdobywać nowe umiejętności i stale się doskonalić - aplikuj!

Oferujemy

Gwarantowaną stawkę za każdą godzinę (17,00 brutto plus prowizje).
Konkurencyjne prowizje i atrakcyjne premie - za sukcesy indywidualne i zespołowe
Profesjonalne przygotowanie do realizacji zadań w ramach szkoleń i warsztatów
Ciekawe możliwości rozwoju i awansowania - jasno określone ścieżki karier
Korzyści - rabaty do sklepów i na usługi, świeże owoce, konkursy, piłkarzyki, gry ps3 itp.
Możliwość pracy ze znajomymi - przyjdźcie do nas razem i polecajcie kolejne osoby!
Pracę w centrum
Pracę z najlepszymi na rynku!