Branża

  • Produkcja

Oczekiwane wykształcenie

  • Podstawowe

Lokalizacje

  • Jyväskylä
    (Finlandia)

Praca na stanowisku Operator CNC - Mazak.

Jyväskylä

, D&D Invest Group

Operator CNC - Mazak.
Jyväskylä

Opis stanowiska

Rodzaj umowy: kontrakt
Tryb zatrudnienia: pełen etat
Miejsce wykonywania pracy: Finlandia
Liczba wakatów: 3

Znajomość Mazak Mazatrol, będzie dużym atutem. (tokarek lub/i frezarek)

Wymagania

Umiejętność czytania rysunku technicznego.
Wysoka jakość pracy, dokładność, rzetelność, samodzielność!
Minimum 2- 3 letnie udokumentowane doświadczenie zawodowe na stanowisku operator CNC, programista CNC
Znajomość podstawowa angielskiego.

Oferujemy

Zatrudnienie na warunkach fińskich - fiński Pracodawca
Atrakcyjne wynagrodzenie 14,88 - 18,95 euro/godz brutto + dodatki
Dodatki za prace zmianową: 1,19-2,20 eur / godz
zakwaterowanie GRATIS, opłacone przez Pracodawcę
Zapewniamy wyposażone mieszkanie,
Miejsce pracy oraz podstawowe usługi są w pobliżu mieszkania,
Możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy
Możliwość regularnych zjazdów do Polski
ubezpieczenie