Branża

  • Gastronomia

Oczekiwane wykształcenie

  • Zasadnicze zawodowe

Lokalizacje

  • Katowice
    (40-001)

Praca na stanowisku Kucharz

Katowice

, SMART-HR

Opis działalności firmy

SMART-HR Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Kucharz
Katowice

Opis stanowiska

Dla naszego klienta – renomowanego hotelu, w związku z dużymi potrzebami, poszukujemy osoby na stanowisko:

Kucharz
Miejscepracy: okolice Katowic, woj. śląskie

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Realizacje zamówień a la carte,
  • Realizację zamówień grupowych/bankietowych oraz zleceń konferencyjnych,
  • Nienaganną komunikację z Klientami oraz zespołem Kucharzy.

Wymagania

  • Doświadczenie zawodowe na analogicznym stanowisku w hotelu lub centrum konferencyjnym, co będzie dużym atutem,
  • Wysoka kultura osobista, łatwość w nawiązywaniu kontaktów i gotowość do pracy w zespole,
  • Dbałość o szczegóły,
  • Utrzymanię porządku w miejscu pracy,
  • Aktualna książeczka zdrowia na potrzeby sanitarno-epidemiologiczne; znajomość procedur HACCP będzie mile widziana.

Oferujemy

  • Stabilna praca w oparciu o umowę o pracę w firmie świadczącej usługi na najwyższym poziomie,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowania,
  • Przyjazna i otwarta atmosfera pracy,
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego i zdobycia nowych umiejętności,
  • Niezbędne narzędzia pracy i dużą otwartość na inicjatywę pracownika.