Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Lokalizacje

  • Zielona Góra
    (65-001)

Praca na stanowisku Doradca Klienta w hurtwoni budowlanej Zielona Góra

Zielona Góra

, Proguest

Doradca Klienta w hurtwoni budowlanej Zielona Góra

Opis stanowiska

Dal międzynarodowej firmy posiadającej sieć hurtowni z artykułami instalacyjnymi dla profesjonalistów, poszukujemy kandydatów na stanowisko Doradcy Klienta - Front Desk. Miejsce pacy Zielona Góra.

Do obowiązków należeć będzie fachowe doradztwo w zakresie proponowanego asortymentu, dbanie o relacje z klientem, promowanie marki własnej oraz wystawianie dokumentów sprzedażowych.

Wymagania

Od kandydatów oczkujemu dobrej znajomości produktów z branży elektrycznej lub sanitarno-grzewczej (warunek konieczny), komunikatywności, mile widziane doświdczenie w obsłudze klienta oraz chęci do pracy.

Oferujemy

W zamian firma oferuje niezbędne szkolenia, narzędzia pracy, bogaty pakiet socjalny, praca od poniedziałku do piątku, zmiany max do 16 i atrakcyjne wynagordznie