Branża

  • Human Resources / Zasoby ludzkie

Oczekiwane wykształcenie

  • Magister

Lokalizacje

  • Dąbrowa Górnicza
    (41-300)

Praca na stanowisku Analityk HR

Dąbrowa Górnicza

, SMART-HR

Opis działalności firmy

SMART-HR Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Analityk HR

Opis stanowiska

Dla naszego klientamiędzynarodowej firmy produkcyjnej, lidera w swojej branży, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Analityk HR

Miejscepracy: Dąbrowa Górnicza, województwo śląskie

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Prognozowanie i budżetowanie kosztów wynagrodzeń,
  • Kontroling kosztów pracy,
  • Przygotowanie danych na potrzeby sprawozdań, kontroli i audytów, przygotowanie raportów i analiz,
  • Rozwój narzędzi wspierających analizę baz danych,
  • Wsparcie działu HR w codziennych obowiązkach.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne,
  • Doświadczenie zawodowe w budżetowaniu kosztów pracy; znajomość wskaźników efektywnościowych w obszarze HR,
  • Umiejętność analizy danych i ich prezentacji,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, a w szczególności MS Excel i MS Power Point, znajomość MS Access będzie mile widziana.

Oferujemy

  • Stabilne, długoterminowe zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Wsparcie ze strony doświadczonych specjalistów, możliwości rozwoju zawodowego, w tym szkoleń,
  • Bogaty pakiet socjalny, w tym dofinansowanie karty sportowej, dofinansowanie posiłków, ubezpieczenie na życie i wiele innych,
  • Ciekawe doświadczenie w międzynarodowym środowisku oraz przyjazną i otwartą atmosferę pracy.