Branża

  • Bankowość / Księgowość

Lokalizacje

  • Warszawa (Śródmieście)
    (00-444)

Praca na stanowisku Młodszy Księgowy (dział AP) z językiem francuskim

Warszawa (Śródmieście)

, Talentuno

Młodszy Księgowy (dział AP) z językiem francuskim

Opis stanowiska

  • Zarządzanie cyklem życia codziennego przetwarzania faktur
  • Weryfikacja przychodzących faktur PO i innych niż PO
  • Dokładna rezerwacja transakcji AP (faktury, noty kredytowe)
  • Terminowe rozwiązywanie zapytań - dostawca i rynek lokalny
  • Codzienne zaangażowanie / współpraca z AP, Cash & Banking, zespołem GL, zgodnie z wymaganiami
  • Terminowość

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka francuskiego i angielskiego (min. Poziom B2)
  • Preferowane wykształcenie kierunkowe: Księgowość, Finanse, Ekonomia lub pokrewne
  • Umiejętności informatyczne: MS Excel
  • Znajomość SAP będzie dodatkowym atutem
  • Dbałość o szczegóły i świetne umiejętności organizacyjne
  • Doskonałe umiejętności interpersonalne, umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • Dogodna lokalizacja biura przy Rondzie Daszyńskiego
  • Praca w międzynarodowej firmie dającej dobrą okazję do rozwoju umiejętności zawodowych i językowych
  • Ambitne i motywujące wyzwania
  • Elastyczne godziny pracy, możesz rozpocząć pracę w godzinach 07:30 - 09:30
  • Zajęcia towarzyskie: zajęcia jogi, siatkówka, mecze piłki nożnej, drużyna koszykówki, zniżki na bilety do teatru
  • Szkolenia wewnętrzne (Excel, zarządzanie projektami, finanse, księgowość itp.)
  • Współfinansowanie dodatkowych świadczeń (opieka medyczna, opieka ubezpieczeniowa, karty Multibenefit lub Edenred)