Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Rogowiec
    (97-410)

Praca na stanowisku SPECJALISTA DS. ZAKUPÓW

SPECJALISTA DS. ZAKUPÓW
Rogowiec

Opis stanowiska

Misją osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie realizacja strategii i dobrych praktyk biznesowych dla zapewnienia najlepszych rozwiązań w zakupach nieprodukcyjnych dla przemysłu w firmie Sempertrans.

Zakres obowiązków:
- Przygotowanie i koordynacja zamówień oraz kontraktów.
- Wsparcie w przygotowaniu i realizacji dużych projektów.
- Wyszukiwanie i kwalifikacja dostawców.
- Analiza rynku i ocena dostawców.

Wymagania

Wymagania:
- Minimum 3 lata doświadczenia w pracy w dziale zakupów.
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
- Komunikatywność i asertywność.
- Wykształcenie wyższe.
- Mile widziana znajomość międzynarodowych standardów.
- Dobrej znajomości pakietu Office oraz ERP

Oferujemy

Oferujemy:
- Atrakcyjne warunki zatrudnienia.
- Dobrą atmosferę pracy.
- Nastawienie na rozwój zawodowy pracownika.
- Budowę umiejętności komercyjnych.
- Pracę w międzynarodowym środowisku.