Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Oczekiwane wykształcenie

  • Średnie

Lokalizacje

  • Bełchatów
    (97-400)

Praca na stanowisku MŁODSZY INŻYNIER

Bełchatów

, Agencja Pracy Select

MŁODSZY INŻYNIER
Bełchatów

Opis stanowiska

UWAGA! NASZA AGENCJA NIE POBIERA ŻADNYCH PROWIZJI LUB OPŁAT OD OSÓB POSZUKUJĄCYCH PRACY LUB PRACUJĄCYCH ZA NASZYM POŚREDNICTWEM. *

Agencja Pracy Tymczasowej Select, wiodąca firma w obszarze doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy oraz pracy tymczasowej, należąca do Business Solutions Wojciech Karłowski (nr W rej. Agencji Zatrudnienia: 3891), dla swojego Klienta, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Nr. Ref.: MŁO/INŻYNIER/2019
Miejsce pracy: Bełchatów
Rodzaj pracy: praca stała

Zakres obowiązków:
- Optymalizacja produkcji.
- Ewidencja wykonanych prac i wypełnianie dokumentów związanych z wykonywanymi zadaniami.
- Analizowanie wskaźników produkcyjnych (NTF, LOB).
- Praca w oparciu o dokumentację (BOM, Gerber).
- Szkolenie i praca głównie w języku angielskim.

Wymagania

Wymagania jakie stawiamy kandydatom:
- Biegła obsługa komputera.
- Bardzo dobra obsługa MS Excel.
- Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.
- Umysł ścisły.
- Dobra organizacja pracy własnej.
- Odpowiedzialność.
- Proaktywne podejście.
- Chęć do zdobywania nowej wiedzy z zakresu elektroniki.
- Wiedza z zakresu elektroniki (PCBA) będzie atutem.
- Wykształcenie średnie techniczne bądź wyższe z zakresu elektroniki lub informatyki będzie atutem.

Oferujemy

Oferujemy:
- Atrakcyjne warunki zatrudnienia.
- Możliwość rozwoju zawodowego oraz ciekawą pracę.
- Dobrą atmosferę w zespole.
- Umowę o pracę.
- Wynagrodzenie 2900 zł brutto +200 zł brutto premii za dyspozycyjność

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami oraz nie zwracamy nadesłanych aplikacji.