Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Bełchatów
    (97-400)

Praca na stanowisku MECHANIK ZMIANOWY W DZIALE UTRZYMANIA RUCHU

Bełchatów

, Agencja Pracy Select

MECHANIK ZMIANOWY W DZIALE UTRZYMANIA RUCHU
Bełchatów

Opis stanowiska

UWAGA! NASZA AGENCJA NIE POBIERA ŻADNYCH PROWIZJI LUB OPŁAT OD OSÓB POSZUKUJĄCYCH PRACY LUB PRACUJĄCYCH ZA NASZYM POŚREDNICTWEM. *

Agencja Pracy Tymczasowej Select, firma działająca w obszarze doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy oraz pracy tymczasowej, należąca do Business Solutions Wojciech Karłowski (nr W rej. Agencji Zatrudnienia: 3891), dla swojego Klienta firmy Sempertrans Sp. z o.o., wiodącego producenta taśm przenośnikowych poszukuje kandydatów na stanowisko:

Nr ref.: MECHANIK/SEMPERTRANS/2019
Miejsce pracy: Rogowiec
Rodzaj pracy: praca stała

Głównym zadaniem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie zapewnienie ciągłości pracy urządzeń produkcyjnym poprzez wykonywanie przeglądów maszyn oraz usuwanie awarii.

Zadania na w/w stanowisku:
- Wykonywanie przeglądów technicznych maszyn zgodnie z planem prewencyjnym.
- Usuwanie awarii.
- Realizowanie planu remontów maszyn i urządzeń.
- Udział w montażu nowych maszyn produkcyjnych.
- Dbanie o bezpieczeństwo swoje i kolegów.

Wymagania

Wymagania, jakie stawiamy kandydatom:
- Wykształcenia technicznego kierunkowego.
- Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w służbach utrzymania ruchu w firmie produkcyjnej.
- Gotowości do pracy w systemie zmianowym (praca zakładu 24h/7 dni w tygodniu).
- Umiejętności pracy w zespole.
- Mile widziana umiejętność obsługi tokarki i frezarki.

Oferujemy

Oferujemy:
- Atrakcyjne warunki zatrudnienia w stabilnej firmie, bardzo dobrą atmosferę w pracy.
- Kupony Sodexo do 120zł/ miesięcznie.
- Dokładne i staranne szkolenie zawodowe.
- Bogaty pakiet socjalny.
- Pakiet opieki medycznej.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami oraz nie zwracamy nadesłanych aplikacji.