Branża

  • Praca Fizyczna

Oczekiwane wykształcenie

  • Zasadnicze zawodowe

Lokalizacje

  • Bełchatów
    (97-400)

Praca na stanowisku DEKARZ

Bełchatów

, Agencja Pracy Select

DEKARZ
Bełchatów

Opis stanowiska

UWAGA! NASZA AGENCJA NIE POBIERA ŻADNYCH PROWIZJI LUB OPŁAT OD OSÓB POSZUKUJĄCYCH PRACY LUB PRACUJĄCYCH ZA NASZYM POŚREDNICTWEM. *

Agencja Pracy Tymczasowej Select, firma działająca w obszarze doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy oraz pracy tymczasowej, należąca do Business Solutions Wojciech Karłowski (nr W rej. Agencji Zatrudnienia: 3891), dla swojego klienta poszukuje kandydatów na stanowisko:
DEKARZ

Nr ref.: DEKARZ/2019
Miejsce pracy: woj. łódzkie
Ilość wakatów: 2
Rodzaj pracy: praca stała

Zadania na danym stanowisku:
- Wykonywanie obróbek blacharskich.
- Montaż rynien i rur spustowych.
- Krycie dachów papą termozgrzewalną, blacho dachówką.
- Krycie dachów blachą na rąbek stojący.

Wymagania

Wymagania, jakie stawiamy kandydatom:
- Doświadczenie min. 3 lata.
- Sprawność fizyczna – ruchowa.
- Praca na wysokości - brak lęku przed wysokością.
- Umiejętność pracy z blachą tytan-cynk.
- Motywacja do pracy i zaangażowanie w wykonywane obowiązki.

Oferujemy

Osobie zatrudnionej oferujemy:
- Umowa - początkowo na okres próbny, kolejna na czas określony.
- Praca na terenie woj. łódzkiego (sporadycznie 2 razy do roku delegacja).
- Praca do 9 h na dobę.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami oraz nie zwracamy nadesłanych aplikacji.