Branża

  • Inne

Oczekiwane wykształcenie

  • Zasadnicze zawodowe

Lokalizacje

  • Różne miasta
    (Niemcy)

Praca na stanowisku ELEKTRYK (NIEMCY)

Różne miasta

, Agencja Pracy Select

ELEKTRYK (NIEMCY)

Opis stanowiska

UWAGA! NASZA AGENCJA NIE POBIERA ŻADNYCH PROWIZJI LUB OPŁAT OD OSÓB POSZUKUJĄCYCH PRACY LUB PRACUJĄCYCH ZA NASZYM POŚREDNICTWEM. *

Agencja Pracy Select, firma działająca w obszarze doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy oraz pracy tymczasowej, należąca do Business Solutions Wojciech Karłowski (nr W rej. Agencji Zatrudnienia: 3891), dla swojego Klienta, poszukuje kandydatów na stanowisko:
ELEKTRYK

Nr ref.: ELEKTRYK/NIEMCY/2018
Lokalizacja: Niemcy
Rodzaj pracy: praca stała

Zadania na danym stanowisku:
- Instalacje elektryczne w domach/mieszkaniach.
- Instalacje przemysłowe.
- Składanie szaf wg schematów.

Wymagania

Wymagania, jakie stawiamy kandydatom:
- Ukończone wykształcenie na kierunku elektryk lub pokrewne.
- Wieloletnie doświadczenie w zawodzie.
- Prawo jazdy kat. B + samochód - mile widziane.
- Uprawnienia SEP do 1 kV.
- Absolutna niezawodność i zdolność do samodzielnej pracy.
- Znajomość języka niemieckiego-mile widziana.

Oferujemy

Osobie zatrudnionej oferujemy:
- Niemieckie warunki pracy, niemiecka umowa.
- Wynagrodzenie: 11,40€/h brutto + dieta 50€ do 65€ za dzień pracy w zależności od znajomości języka i posiadanego doświadczenia.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami oraz nie zwracamy nadesłanych aplikacji.