Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Lokalizacje

  • Kleszczów
    (97-410)

Praca na stanowisku Technik Utrzymania Ruchu

Kleszczów

, Agencja Pracy Select

Technik Utrzymania Ruchu
Kleszczów

Opis stanowiska

Zadania na danym stanowisku:
- Zapewnienie ciągłości pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych.
- Usuwanie bieżących awarii i usterek.
- Przeprowadzanie przeglądów maszyn i urządzeń produkcyjnych wg obowiązującego harmonogramu.
- Współpraca z innymi działami w celu poprawy wydajności maszyn i urządzeń produkcyjnych.
- Realizowanie zadań zleconych przez przełożonego.

Wymagania

Wymagania:
- Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne.
- Doświadczenie w utrzymaniu ruchu maszyn produkcyjnych.
- Dobra znajomość rysunku technicznego.
- Bardzo dobra znajomość układów mechaniki, hydrauliki i pneumatyki.
- Podstawowa wiedza z obszaru elektryki, elektroniki, sterowników PLC (Omron i Siemens) oraz instalacji w obiektach przemysłowych.
- Uprawnienia SEP do 1kV.
- Prawo jazdy kategorii B.
- Mile widziane uprawnienia na wózek widłowy, suwnicę, do spawania metodą MMA, TIG.
- Umiejętność pracy w zespole, analityczne myślenie, dokładność, dobra organizacja pracy.

Oferujemy

Oferujemy:
- Pracę na pełny etat w oparciu o umowę o pracę.
- Stabilne warunki zatrudnienia.
- Przyjazną atmosferę pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.