Branża

  • Hotelarstwo / Gastronomia / Turystyka

Lokalizacje

  • Kraków
    (30-093)

Praca na stanowisku MENADŻER W FIRMIE SMOOTH THE FRUIT

Kraków

, A-B Spółka Cywilna A.Andrzejewski, Ł.Bukowski

MENADŻER W FIRMIE SMOOTH THE FRUIT
Kraków

Opis stanowiska

-reprezentowanie oraz kreowanie pozytywnego wizerunku lokalu,
-opracowanie, wdrażanie standardów oraz dbałość o najwyższą jakość obsługi Klienta,
-organizacja i podwyższanie sprawności pracy barów,
-zarządzanie, motywowanie oraz rozwój personelu barów,
-organizacja stanowisk barowych, planowanie pracy, bieżąca kontrola,
-rozliczanie raportów sprzedażowych; wynagrodzenie do uzgodnienia z pracodawcą; miejsce pracy: CH Bonarka, Kraków

Wymagania

-mile widziane min.1 rok doświadczenia na stanowisku kierowniczym,
-umiejętność współpracy i budowania zespołu, zarządzanie nim, motywowania oraz WSP-ierania w osiąganiu założonych celów,
-umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów,
-otwartość na zmiany, operatywność, kreatywność,
-umiejętność wdrażania standardów oraz dbanie o najwyższą jakość obsługi klienta,
-zaangażowanie, pozytywna energia oraz wysoka kultura osobista,
-łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
-znajomość zagadnień gastronomicznych (HACCP, GHP, GMP),
-znajomość Gastro Pos,
-znajomość zasad kontroli kosztów i tworzenia rozliczeń finansowych,
-znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
-podstawy obsługi komputera, dobra znajomość pakietów biurowych,
-prawo jazdy kat.B

Oferujemy

Umowę o pracę na czas określony.

CV prosimy wysyłać poprzez portal.