Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Lokalizacje

  • Rogowiec
    (97-410)

Praca na stanowisku Elektryk

Elektryk
Rogowiec

Opis stanowiska

Głównym celem tego stanowiska jest utrzymanie sprawnego funkcjonowania maszyn, diagnozowanie i usuwanie usterek występujących w zakresie PLC oraz wsparcie w usprawnianiu (małych modernizacji) układów sterowania maszyn.

Zadania na danym stanowisku:
- Zapewnienie sprawnego funkcjonowania maszyn i urządzeń produkcyjnych.
- Diagnozowanie i usuwanie usterek elektrycznych.
- Bieżące usuwanie zauważonych usterek.
- Raportowanie wszystkich prac wykonanych podczas zmiany.

Wymagania

Wymagania, jakie stawiamy kandydatom:
- Wykształcenie kierunkowe.
- Podstawowa znajomość języka angielskiego.
- Umiejętność obsługi komputera, znajomość pakietu Office.
- Mile widziane uprawnienia SEP w zakresie eksploatacji.
- Mile widziane doświadczenie w dziale utrzymania ruchu, naprawach elektrycznych maszyn.

Oferujemy

Osobie zatrudnionej oferujemy:
- Atrakcyjne warunki zatrudnienia w stabilnej międzynarodowej firmie.
- Rozwój zawodowy – pracę w firmie stale powiększającej park maszynowy.
- Szkolenia zawodowe.
- Pakiet socjalny.
- Bezpłatna opieka medyczna.