Strona internetowa korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w dalszej części naszej Polityki Prywatności.
Zamknij

Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Kleszczów
    (97-410)

Forma zatrudnienia

  • pełny etat

Pracodawca ma prawo do wcześniejszego zakończenia rekrutacji.

Praca na stanowisku Sortowanie elementów metalowych

Kleszczów

, Agencja Pracy Select
zakończona
Opublikowane 2020-01-13 13:29:23

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Sortowanie elementów metalowych
Kleszczów

Opis stanowiska

Zadaniem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie:
- Sortowanie produktów, kontrola jakościowa. 

Wymagania

Wymagania, jakie stawiamy kandydatom:
- Pełnoletność.
- Dyspozycyjność.
- Zdolności manualne, dokładność.

Oferujemy

Osobie zatrudnionej oferujemy:
- Wynagrodzenie 2870,00 zł brutto.
- Umowę zlecenie.
- Miłą atmosferę w pracy.

Ogłoszenie jest już nieaktywne, nie można na nie aplikować.