Branża

  • Finanse/ekonomia

Lokalizacje

  • Kraków
    (30-093)

Praca na stanowisku OPIEKUN FINANSOWY

Kraków

, STEFCZYK FINANSE

OPIEKUN FINANSOWY
Kraków

Opis stanowiska

Pozyskiwanie i profesjonalna obsługa klientów w zakresie świadczonych usług, dokonywanie operacji gotówkowych i bezgotówkowych, aktywna sprzedaż produktów finansowych, udział w akcjach marketingowych, sporządzanie dokumentacji w zakresie świadczonych usług, kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy, w trakcie okresu próbnego przewidziane jest 2 tygodniowe szkolenie we Władysławowie.Koszty dojazdu kandydat pokrywa sam
natomiast nocleg, wyżywienie, materiały dydaktyczne pokrywane są przez
pracodawcę. Szkolenie kończy się egzaminem - należy zdać egzamin, by móc
kontynuować zatrudnienie. W momencie zaliczenia egzaminu zwracane są koszty
dojazdu. Jeżeli kandydat nie zda egzaminu - umowa jest rozwiązywana a koszty
dojazdu nie są zwracane. Pracownik nie zwraca natomiast kosztów noclegu, wyżywienia czy materiałów

Wymagania

1 rok doświadczenia w obsłudze klienta, mile widziane w branży finansowej, umiejętność nawiązywania kontaktów i budowania pozytywnych relacji z klientami, mile widziana znajomość problematyki kredytów detalicznych i usług finansowych, dyspozycyjność do wyjazdu na szkolenie wstępne na 2 tygodnie

Oferujemy

Umowę o pracę na okres próbny.

CV z dopiskiem "opiekun finansowy - Kraków (Urząd Pracy)" prosimy wysyłać poprzez portal.