Branża

  • Budownictwo

Lokalizacje

  • Wrocław
    (50-900)

Praca na stanowisku Doradca techniczny montażu elewacji

Doradca techniczny montażu elewacji
Wrocław

Opis stanowiska

  • Wsparcie techniczne procesu montażu paneli elewacyjno/izolacyjnych

  • Doradztwo w doborze właściwych akcesoriów montażowych i graficzne przedstawienie detali za pomocą AutoCAD

  • Bezpośrednia współpraca z architektami, generalnymi wykonawcami, kontrahentami oraz kierownikami projektów

  • Opracowywanie i modyfikowanie szczegółów montażu w warunkach niestandardowych

  • Uczestnictwo w utrzymaniu i aktualizacji biblioteki technicznej produktów

  • Wspieranie klientów wewnętrznych w przygotowywaniu projektów

  • Podróże służbowe na terenie Polski w zależności od potrzeb

Lokalizacja: Home office - region Pn/Zach połowa Polski

Wymagania

  • Wykształcenie budowlane - studia wyższe nie są warunkiem koniecznym

  • Kominikatywność

  • Umiejętność pracy z ludźmi

  • Znajomość rysunków i specyfikacji konstrukcyjno-budowlanych

  • Znajomość prawa budowlanego oraz standardów budowlanych

  • Znajomość AutoCAD/ArchiCAD w stopniu umożliwiającym rysowanie detali

  • Ważne prawo jazdy kat B i chęć do częstych wyjazdów służbowych na terenie Polski

  • język angielski mile widziany

Oferujemy

  • praca w międzynarodowym środodwisku

  • samodzielne stanowisko z elastycznymi godzinami pracy

  • smochód służbowy dobrej klasy

  • szkolenia produktowe

  • wsparcie techniczne