Branża

  • Bankowość / Księgowość

Lokalizacje

  • Warszawa (Śródmieście)
    (00-444)

Praca na stanowisku Senior Accountant z językiem francuskim

Warszawa (Śródmieście)

, Talentuno

Senior Accountant z językiem francuskim

Opis stanowiska

Weryfikacja i przetwarzanie dokumentów księgowych
Wpisy w dzienniku księgowym Księgi Głównej
Uzgadnianie kont bilansowych
Prowadzenie księgi środków trwałych
Dostarczanie danych i analiz do celów audytu
Przygotowywanie raportów korporacyjne zgodnie z MSSF

Wymagania

Minimum 3 lata doświadczenia w księgowości (doświadczenie w organizacji Shared Service będzie dodatkowym atutem)
Licencjat z rachunkowości lub podobnej dyscypliny
Duże doświadczenie w rachunkowości księgi głównej
Wiedza na temat stosowania narzędzi księgowych i systemów IT (SAP jako plus)
Wysoki poziom umiejętności numerycznych i analitycznych
Bardzo dobra znajomość języka, pisania i czytania w języku francuskim i angielskim
Kwalifikowany certyfikat księgowego (CA, ACCA, CIMA lub równoważny) jako plus

Oferujemy

Ekscytująca praca w międzynarodowej firmie, z możliwością prowadzenia i wspierania różnych projektów i działań (np. CSR, dobroczynność, Employer Branding, Well-Being)
Pracę w różnorodnym i wspierającym zespole profesjonalistów
Szkolenie dla kumpli, mentorów i instruktorów - które pomogą Ci bezproblemowo znaleźć się w naszej firmie
Specjalne szkolenie dostosowane do Twoich potrzeb i celów zawodowych
Szeroki wybór świadczeń (karta sportowa, kupony na lunch, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie i grupowe, wakacje i filia językowa)
Bez formalnego stroju - przyjmujemy ludzi takimi, jakimi są i postrzegamy różnorodność jako wartość dla firmy
Możliwość rozwoju w oparciu o jasne ścieżki kariery, aby rozwijać się poprzez doświadczenie i ekspozycję
Możliwość korzystania z języków obcych i współpracy z zespołami międzyregionalnymi