Branża

  • IT – software

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-001)

Praca na stanowisku Frontend Developer / platforma Magento

Gdańsk

, Deosite.com

Frontend Developer / platforma Magento
Gdańsk

Opis stanowiska

Szukamy doświadczonego Frontend Developera do zespołu pracującego przy wsparciu i rozwoju sklepu internetowego na platformie Magento.

Wymagania

Liczymy na:
doskonałą znajomość HTML5 / CSS3 i responsywne myślenie
doświadczenie w pracy z pre-processorami css (less, Saas) i frameworkami css (bootstrap, foundation, inne)
bardzo dobrą znajomość JavaScript i umiejętność pracy z frameworkami i bibliotekami JavaScript (jQuery, AngularJS)
znajomość Grunt / Gulp, Node, Bower

Dodatkowym atutem będzie umiejętność pracy z pakietem Adobe (przekucie grafiki na kod) i profesjonalizm w pracy w grupie z Magento PHP Developerem. Z uwagi na chęć silnego rozwoju projektu na zagraniczne rynki, atutem będzie znajomość języka (zwłaszcza angielski i niemiecki) umożliwiająca pracę z zewnętrzną dokumentacją.

Oferujemy

CV prosimy wysyłać poprzez portal.